الان که در خدمتتون هستم میخوام یه نکته ای رو اعتراف کنم که شاید برای شماهم مفید باشه . هیچوقت هیچوقت هیچوقت حرف بقیه برای انجام یه کاری براتون ملاک نباشه ، در اراده داشتن شما هیچ شکی نیست ولی وقتی تنها به خاطر نظر بقیه انجامش بدید هیچوقت احساس شادی و رضایت از خودتون و کارتون نخواهید داشت .

به طور مثال خودم ، اینبار رو صرفا به خاطر خودم وزن کردم (شکرخدا) نه به خاطر حرف بقیه ، اما شاید براتون جالب باشه واکنش های اطرافیان ، یه عده خوب متوجه نشدن اصلا(من خودمم جز این دسته از مردمم) ، یه عده تشویق کردن ، یه عده تعجب کردن و نکته جالب اینجاست که یه عده برام ناراحت شدن ! یعنی خوب به نظرشون وقتی بیست کیلو اضافه وزن داشتم خوشگل تر بودم . ولی خوب با همه اینا هدف و نظر خودم بیشتر ملاکه برام ، نمیتونم بگم نظر اونا بی تاثیر نیست ، اما به خاطر کسی چاق نشدم که حالا به خاطر کسی لاغر بشم .

بعد من هی میگم بیست کیلو بیست کیلو ، خودمم تصور ذهنیم نهایت یه رقم دو و صفر بود تا اینکه مهمون اومد خونمون ، داشت عکسای قبل و بعدم رو مقایسه میکرد و دهنش باز بود ، این بین برگشت گفت " دیگه اجازه ندی وزنت انقدر بشه هااااا ، بیست کیلو کم نیستا!! فکر کن دوتا گونی ده کیلویی هرجایی میبردی با خودت" و خوب من اون لحظه خودمم متحیر شدم از توصیفش ، بعد خود الانم رو تصور کردم در حالی که دارم دوتا گونی ده کیلوی رو هر روز میبرم اینور اونور ، مخصوصا پله های خونه رو که تصور کردم کمرم گرفت اصن ، خلاصه از این برداشت از ماجرا خیلی خوشم اومد

تعریف ها هم خوب به شدت لذت بخشه و نمیشه ازشون غافل شد ، بار اول که خواهر شوهر بعد مدتها بدون چادر دیدم چشاش گرد شد ، اومد جلو انگار که میخواد یه چیز مهم بگه برگشت گفت یاسمن باربی شدیاااا . من ؟!! باربی ؟! با اینکه هیچ شباهتی به باربی ندارم  اما ذوق مرگ شدم . خلاصه الان منتظرم یکی جدید منو ببینه واکنشش رو ببینم.

حالا از قسمت هیجان انگیز لاغر شدنم بگم ، هیجان انگیزتر از اندازه شدن شلوارلی قدیمی چی میتونه باشه به نظرتون ؟ بزار بگم بهتون ، وقتی کل زندگی شویی وزنتون از شوهرتون بیشتر باشه عقده این بغل کردن های خارجی که پسره دختره رو پرت میکنه هوا تو دلتون میمونه ، یعنی انقدر مزه داد انقدر مزه داد که تا یه روز نیشم باز بود ، نکته هیجان انگیزش این بود که وقتی انداختم بالا تا بغلم کنه متوجه شدم چقدر نسبت به قبل سبک ترم ، اگه بگم یکی از دلایلم برای کاهش وزن این بوده دروغ نگفتم ، عقده ای هم خودتونید برید به خودتون بخندید.

ای وای اینو داشت یادم میرفت ، جدیدا خواستگار پیدا شده برام اونم دوتا ، آی خندیدیم با مصطفی آی خندیدیم ، خدایی اگه دختری برای پسرتون میپسندید اول دستشو ببینید ، حلقه برای اینجور مواقع استفاده میشه . بعد شما فکر کن منه خودشیفته هی میرم واسه مادرشوهرم تعریف میکنم.

گفتم داریم سریال فرندز میبینیم ؟! این سری مصطفی اومد و گیر داد کل فیلم های سری کمپانی مارول رو ببینیم ، هیچی دیگه اول یکم نه آوردم ولی بعد نمیشد ولش کرد که ، چهار روز متوالی چسبیدیم به مبل و دیدن فیلم . کلا مدل ما اینطوریه که نمیبینیم نمیبینیم یهو کل شب و روز میشینیم نگاه میکنیم ، بازی پی سی هم همینطوره ، میبینی مثلا یه سال سمت پی سی نمیریم بعد بازی جدید میگیریم همه دعوا سر اینکه اول کی بازی کنه .

فعلا روی وزن 67 استاپ کردم ، یه مسافرت در پیش داریم ، برم و بیام و برنامه جدید از مربیم بگیرم . خیلیا از رژیمم پرسیده بودن ، قبلا هم گفتم حذف کامل قند حتی قند مصنوعی ،  البته جز قند مواد غذایی مثل نون یا میوه و خرما ، حذف کامل روغن جز روغن زیتون ، حذف نان سفید اما استفاده از نان جو و برنج و سیب زمینی ، استفاده از سبزیجات و پروتئین زیاد ، برنامم هم زیر نظر یه مربی بدنسازیه ، رژیم منو هر کسی نمیتونه بگیره ، رژیمم هم براساس سلایق و فاکتورهای جسمی خودمه ، شما باید رژیم غذایی مناسب با خودتون رو انتخاب کنید و رژیمی که بتونید تا آخر عمر ادامه بدید ، مثلا من الان دارم میرم سفر رژیمم رو ول نمیکنم ، این دیگه عادت غذایی منه بقیه هم کم کم متوجه میشن من چی نمیخورم چی میخورم و همراهیم میکنن

آقا خبر جدید رو بگمممممم ، زهره جیگرم ، هم دوره ای خودم تو وبلاگ نویسی چند هفته پیش نی نی خوشگلش به دنیا اومد و من با دیدن عکسش کلی ذوق زدم ، اطرافیان زیاد بچه دار میشن اما نمیدونم چرا وقتی میبینم بچه های وبلاگی ثمره عشقشون به دنیا میاد انقدر زیاد کیف میکنم . خلاصه که اینجا هم به دوست گلم تبریک میگم این نعمت بزرگ رو ، امیدوارم عاقبت به خیر بشید.

راستی قالب جدید چطوره ؟ گفتم 4 سال گذشت از عروسیمون ، دیگه قالب رو تغییر بدم 

پ.ن : ببخشید اگه بحث این روزای وبلاگ همش شده رژیم ، جو این مدت اطرافم فعلا هول این موارد هست

انشاالله پست بعدی با عکس میام خدمتتون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نـابــــــ "بیداری اندیشه " بازار آنلاین خدمات عشق من بی نهایتی است مطلق... bocceball iranباچیبال مناسب برای همه افراد با هر سن و توانایی yazdangashtesafiran Mikey جغرافیای من آتليه تخصصي نوزاد در کرج کسب درآمد از بیت کوین 1398 پنجره چوبی