خوب میبینید که هنوز هستم و باز غیبم نزده خوشبختانه :دی
این موهبت دلیل خیلی بزرگی داشت و اون این بود که یه ویروس چندین ساله به حول قوه الهی امشب خود به خود از لپ تاب این جانب رخت سفر بستن و من تونستم هاردم رو بلاخره بهش وصل کنم تا برای شما عکسای جدید رو آماده کنم
با سه سری عکس خدمتتون اومدم ، خیلی دوست داشتم میتونستم همشون رو یکجا بزارم که خودمو راحت کنم خخخخ ، ولی دلم برای شما گلا سوخت :دی چطور آخه میخواین 80 تا عکس رو ببینید ، تازه 80 عکسی که خلاصه شدن :))
خوب این سری 27 تای اونا رو براتون میزارم تا برادری خودمو بهتون ثابت کنم :دیییییی
این سری عکسا دقیقا عکسای قبل از عید هستن و عکسایی که اینترنت قطع شد و دیگه نتونستم بزارم و در موردشون بنویسم ، میخواستم هیچ چیز رو از دست نداده باشید خدایی نکرده خخخ

خوب پس بفرمایید ادامه مطلب در خدمتتون باشیم (قبل از هرچیزی ، دوستانی که در حین خوندن این مطلب روزه هستن دیدن عکسا براشون اکیدا ممنوع میباشد  ، از ما گفتن بود دیگه :دی)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفتر ازدواج 372 سعادت آباد MC Team موسسه حقوقی املاک در بهارستان(خدمات مسکن ناظم) سرمایه گذار جدیدترین فلزیاب صنعتی (pit man 2020 ) Joey نقد و بررسي پرينتر چهار کاره 216n کنون جهان موویز دات کام سفره خانه