سلام به دوستان خشن و نگران خودم :دی
اومدم خبری از خودمون بدم که یه وقت فکر نکنید بلایی سرمون اومده

ما خوبیم خدا رو شکر ، همه چبز عالی پیش میره و البته حامله هم نیستم چون خیلیا تو نظرات گفته بودن حتما حاملست که پیداش نیست :))))
باید بگم که فعلا هنوز خبری نیست یعنی نباید باشه چون من دارم یه دوره درمان رو میگذرونم که یکم دیگه ازش مونده و اگه وسطش ول کنم تاثیر درمان از بین میره 
پروسه وزن هم تا 70 رسیدم خدا رو شکر و دارم تثبیت وزن میکنم که انشاالله برنگرده دیگه ، بعد از کاهش 20 کیلو بدنم یکم بهش فشار اومد و موهام  یه خوردش ریخت و بدنم دیگه وزن کم نمیکرد ، برای همین یکم استراحت دادم بهش ایشاالله بعد از ماه رمضون دوباره ورزش و رژیم رو از سر میگیرم که یه چند کیلوی آخرم تموم کنم ؛)

اما در مورد علت نبودمون بگم ، همونطور که ماه ها قبل گفتم تلفن خونه مشکل داره و اینترنت هم مسلما مشکل پیدا میکنه ، ما درخواست خط جدید دادیم که نمیدونم از شانس ماست یا روال کار اینه اما هی میگن امکانات نداره مخابرات و هی ما رو توی صف میزارن ، الانم خبر اومد که میخوان تعرفه ها رو تغییر بدن و یه حسی میگه به خاطر همینه که ما رو تو انتظار گذاشتن تا با قیمت جدید خط بخریم ، هرچی که هست من دیگه اعصاب نمونده برام ،  تنها راه اینه بریم یه خونه جدید بخریم که از قبل خط تلفن داشته باشه :| ولی عاقلانه تر که فکر میکنم میبینم تو صف بمونیم بهتره ^_^

نمیدونید چقدر عکس هست که دلم میخواد نشونتون بدم و چقدر ماجرا که میخوام تعریف کنم ، تمام این مدت میگفتم یکم صبر میکنم خط درست بشه بعد مینویسم ، ولی اینطور که به نظر میاد مجبورم با همین وای فای داغون بیام و براتون بنویسم ، پس دیگه منتظر بنده باشید ، البته نشانه هایی از مشکل فنی در کامی این جانب مشاهده شده و امیدوارم این وسط این یکی خراب نشه و گرنه چه اینترنت باشه چه نباشه دیگه نمیتونم بنویسم.

دیگه اینکه هیچ کانال و پیج و شبکه ای ندارم و نخواهم داشت چون انگار تو اینستا چند نفر رو با من اشتباه گرفتن و گفتن پیج دارم یا نه
برای همین باید بگم من رسما با دنیای مجازی بای بای کردم و فقط همین وبلاگ رو دارم حتی ف.ی.س رو هم پاک کردم .
خلاصه که خیلی معذرت میخوام از دوستان به خاطر این مدت نبودن ، انشاالله دیگه در کنارتون هستم:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله عروج Tonya چاپ سی دی , دی وی دی و فروش انواع قاب CD و DVD خنده های حباب در باران ـ حبیب حسن نژاد درخواستی|دانلودفیلم|دانلودسریال|دانلودموزیک عمومی Wade دختر بندری باران پاییزی اخبار جامع تخصصی معماری