سلام به دوستای گلم

متاسفانه همچنان مشکل خطمون برطرف نشده و فکر کنم رسما سال دیگه آماده بشه ، خدا رو چه دیدین شایدم همین اسفند درست بشه ، با همه اینا دلم حسابی برای نوشتن تو این خونه تنگ شده ، برای وبلاگاتون برای نظراتتون ، اصن چطورید حالتون خوبه ؟

شما همیشه میاین اینجا حال ما رو میپرسید ولی من چند ماه اصلا نتونستم بیام و جوایای حالتون بشم .این دفعه شما تو نظرات بگید حالتون چطوره دوستای گلم .

ما هم خوبیم خدا رو شکر ، مصطفی هم تصمیم گرفته و داره دوباره ورزش میکنه و میره فوتبال ، منم که یه رژیم دیگه گرفتم (دکتر دوکان) برای یه ماه که تا حالا 4 کیلو باهاش کم کردم خدا رو شکر اما خیلی ضعیف شدم و همین باعث شد سرمای بدی بخورم و چند روزیه بیحالم .

دیگه چیزی تا آخرای رژیمم نمونده و ایشاالله خرداد ماه دیگه تموم میشه و باید شروع کنم برای تثبیت وزنم و تقویت کردن تا ضعف بدنم جبران بشه.

این عید هم ایشاالله به خوشی بگذره و سال خوبی در پیش هممون باشه ، از اونجایی که مصطفی مرخصی نداره و شانس ما سال تحویل شب کاره امسالم مثل سال قبل پیشم نیست اما از وسطای عید قرار بریم کرج و حسابی خوش بگذرونیم .

نمیدونید چقدر عکس دارم که نشونتون بدن ولی حیف که هنوز نرم افزار میهن بلاگ امکان عکس گذاشتن رو اضافه نکرده پس بعد از عید با یه عالمه عکس در خدمتتون خواهم بود.

در آخر مواظب خودتون باشید و تو نظرات از خودتون بگید برامون میخوام ببینم امسال عید چه برنامه هایی دارید:*

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هنر گرافیک رهنمودهای ازدواج و همسریابی آگاهانه Android Reference | مرجع اندروید مواجهه دل نوشته های یه مرد تنها بزرگانه گروه مطالعات اجتماعی دوره اول نقده